Dotazy

otázka:

Je pravdou ,že je preparát AQN Revitalis účinnější v boji s osteoartrózou než glukosamin sulfát?

odpověď:

Ano, na základě provedených klinických studií bylo prokázáno, že hlavní složka preparátu AQN Revitalis, Aquamin je účinnější v boji s osteoartrózou než glukosamin sulfát. Odkaz naleznete v sekci studie.


otázka:

Je produkt AQN Revitalis bezpečný?


odpověď:

AQN Revitalis obsahuje Multiminerální komplex mořských řas Aquamin. Je to přírodní látka, veganská, bez alergenů a bez GMO. Perfektní doplněk pro zdraví životní styl.


otázka:

Musí se AQN Revitalis užívat s jídlem?


odpověď

AQN Revitalis obsahující Aquamin je rostlinný zdrojový minerál. Je to jedinečná struktura, která usnadňuje trávení než minerály na bázi hornin a živočišných kostí, a může se jíst na lačný žaludek.


otázka:

Pro koho je QAN Revitalis určen?


odpověď:

AQN Revitalis je určen pro všechny, kteří chtějí svůj pohybový aparát udržet ve stálé kondici a také pro pacienty s osteoartritídou, syndromem dráždivého střeva ale hlavně pro aktivní jedince a sportovce (rekreační, profesionální) včetně dětí.


otázka:

V čem je AQN Revitalis lepší než ostatní běžné kloubní výživy?


odpověď:

Aquamin jenž je hlavní složkou AQN Revitalis byl za posledních 10 let předmětem 33 recenzovaných publikací, které podporují jeho jedinečné vlastnosti podporující zdraví. Bylo prokázáno, že Aquamin zlepšuje pohyblivost a snižuje bolest a ztuhlost související s osteoartrózou. Články podrobně popisující dosud provedené studie v oblasti společného zdraví naleznete v kapitole studie, včetně odkazů na na jednotlivé studie.